Pondelok – Sobota od 8.00 do 20.00h 0908 447 777

obchod@mobilko.sk

Prihlásenie

Registrácia

25. 05. 2016

Pokúsime sa podrobnejšie vysvetliť a popísať jednotlivé spôsoby dopravy a platieb:

Doprava v rámci SR:

- doprava kuriérom GLS - zásielku s objednaným tovarom doručuje kuriér, ktorý telefonicky kontaktuje adresáta a dohodne čas prevzatia zásielky. Objednávky sú odosielané expresne, kuriér ich doručuje nasledujúci pracovný deň. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy môžete pri nákupe nad 35€ získať dopravu zdarma.

Doprava do ČR:

doprava Slovenskou poštou (1.trieda) - zásielku s objednaným tovarom bude na dodaciu adresu uvedenú v objednávke doručovať poštárka Českej pošty. Ak vás poštárka nezastihne na tejto adrese vhodí do poštovej schránky oznámenie o nedoručenej zásielke. S týmto oznámením si môžete zásielku prevziať na príslušnej pošte. Podobne ako na Slovensku aj v Čechách občas poštárka pozabudne nechať oznámenie o nedoručenej zásielke, ale vašu zásielku si môžete sledovať v odkaze, ktorý zasielame každému zákazníkovi na mail vždy po odoslaní tovaru. V tomto maily nájdete aj podacie číslo pridelené zásielke s vašou objednávkou, na základe ktorého vám zásielku na príslušnej pošte odovzdajú. Objednávky sú do ČR odosielané 1.triedou a doručované zvyknú byť do 2 dní. Doprava zdarma pri nákupe nad 35€ sa na dopravu do ČR nevzťahuje.

Spôsoby platby za objednaný tovar:

- prevodný príkaz na bankový účet - tento spôsob platby je bezplatný. Je však potrebné brať na vedomie, že objednávku vyexpedujeme až po pripísaní platby na firemný bankový účet, ktorý máme vedený vo Fio banke. V prípade, že bude objednávka uhradená z účtu v inej banke bude platba pripísaná na náš firemný účet pravdepodobne až o deň neskôr. 

- platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay úhrada objednávky prebieha bezprostredne po vykonaní objednávky. Veľkou výhodu tohto spôsobu platby je, že platbu za objednávku evidujeme hneď po jej uhradení. Nedochádza teda k omeškaniu odoslania zásielky ako v prípade platby prevodným príkazom na náš účet z účtu v inej banke. https://www.24-pay.sk/bezpecnost/

- dobierka - tento spôsob platby je spoplatnený sumou 1,40€, ktorý súvisí s navýšením výšky poštovného. Ak zvolíte tento spôsob platby za objednaný tovar zaplatíte až pri jeho preberaní. Spôsob platby na dobierku je možný iba pri doprave v rámci SR.

 • ZAKÚPENÉ DIELY U NÁS AJ NAMONTUJEME

  Nechajte si zakúpené súčiastky namontovať v našom profi servise za MINIMÁLNY POPLATOK.

 • KVALITNÝ TOVAR SO ZÁRUKOU 24 MESIACOV

  Ponúkame iba kvalitný a testovaný tovar s 2-ročnou zárukou. BEZPLATNÁ VÝMENA tovaru.

 • DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 30€

  Nakúpte tovar v min. hodnote 30e a dopravu v SR máte ZDARMA. (dobierka poplatok 1,40€)

 • U NÁS SA NEČAKÁ - NÁHRADNÉ DIELY SKLADOM

  Vieme, ako pomaly ide čas s pokazeným mobilom. Väčšinu súčiastok máme SKLADOM.