Pondelok – Sobota od 8.00 do 21.00h 0908 447 777

obchod@mobilko.sk

Prihlásenie

Registrácia

25. 05. 2016

Pokúsime sa podrobnejšie vysvetliť a popísať jednotlivé spôsoby dopravy a platieb, ktoré máte v procese objednávky na výber.

Doprava v rámci SR je možná dvoma spôsobmi:

- doprava Slovenskou poštou (1.trieda) - zásielku s objednaným tovarom bude na dodaciu adresu uvedenú v objednávke doručovať poštárka Slovenskej pošty. Ak vás poštárka nezastihne na tejto adrese vhodí do poštovej schránky oznámenie o nedoručenej zásielke (žltý lístok). S týmto oznámením si môžete zásielku v priebehu 18 dní prevziať na príslušnej pošte. Poštárka občas pozabudne nechať oznámenie o nedoručenej zásielke, ale vašu zásielku si môžete sledovať v odkaze, ktorý zasielame každému zákazníkovi na mail vždy po odoslaní tovaru. V tomto maily nájdete aj podacie číslo pridelené zásielke s vašou objednávkou, na základe ktorého vám zásielku na príslušnej pošte odovzdajú. Keďže sú objednávky odosielané 1.triedou, poštárka ich doručuje nasledujúci pracovný deň. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy môžete pri nákupe nad 30€ získať dopravu zdarma.

- doprava kuriérom GLS - zásielku s objednaným tovarom doručuje kuriér, ktorý na rozdiel od poštárky telefonicky kontaktuje adresáta a dohodne čas prevzatia zásielky. Objednávky sú odosielané 1.triedou, kuriér ich doručuje nasledujúci pracovný deň. Doprava zdarma pri nákupe nad 30€ sa na tento spôsob dopravy nevzťahuje.

Doprava do ČR je možná iba jedným spôsobom:

doprava Slovenskou poštou (1.trieda) - zásielku s objednaným tovarom bude na dodaciu adresu uvedenú v objednávke doručovať poštárka Českej pošty. Ak vás poštárka nezastihne na tejto adrese vhodí do poštovej schránky oznámenie o nedoručenej zásielke. S týmto oznámením si môžete zásielku prevziať na príslušnej pošte. Podobne ako na Slovensku aj v Čechách občas poštárka pozabudne nechať oznámenie o nedoručenej zásielke, ale vašu zásielku si môžete sledovať v odkaze, ktorý zasielame každému zákazníkovi na mail vždy po odoslaní tovaru. V tomto maily nájdete aj podacie číslo pridelené zásielke s vašou objednávkou, na základe ktorého vám zásielku na príslušnej pošte odovzdajú. Objednávky sú do ČR odosielané 1.triedou a doručované zvyknú byť obdeň. Doprava zdarma pri nákupe nad 30€ sa na dopravu do ČR nevzťahuje.

Spôsoby platby za objednaný tovar:

- prevodný príkaz na bankový účet - tento spôsob platby je bezplatný. Je však potrebné brať na vedomie, že objednávku vyexpedujeme až po pripísaní platby na firemný bankový účet, ktorý máme vedený v Slovenskej sporiteľni. V prípade, že bude objednávka uhradená z účtu v inej banke bude platba pripísaná na náš firemný účet až o deň neskôr. Tento spôsob platby je možný pri doprave Slovenskou poštou v SR aj ČR ako aj pri doprave kuriérom.

- platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay úhrada objednávky prebieha bezprostredne po vykonaní objednávky. Veľkou výhodu tohto spôsobu platby je, že platbu za objednávku evidujeme hneď po jej uhradení. Nedochádza teda k omeškaniu odoslania zásielky ako v prípade platby prevodným príkazom na náš účet z účtu v inej banke. Ďalšou výhodou je automatické presmerovanie na platbu bezprostredne po záväznom potvrdení objednávky. V ďalšom kroku záleží už len na vás či si zvolíte platbu kartou alebo cez internetbanking. Tento spôsob platby je možný pri doprave Slovenskou poštou v SR aj ČR ako aj pri doprave kuriérom. Odporúčame využiť najmä zákazníkom z ČR, aby nemali problém s úhradou objednávky prevodným príkazom zo zahraničného účtu. https://www.24-pay.sk/bezpecnost/

- dobierka - tento spôsob platby je spoplatnený sumou 1,70€, ktorý súvisí s navýšením výšky poštovného. Poplatku sa môžete vyhnúť ak suma objednávky bude vyššia ako 30€ a vyberiete si dopravu Slovenskou poštou v SR. Ak zvolíte tento spôsob platby za objednaný tovar zaplatíte až pri jeho preberaní. Spôsob platby na dobierku je možný iba pri doprave v rámci SR.

 • NAJNIŽSIE CENY NA SLOVENSKU

  S nami ušetríte - väčšinu produktov máme za bezkonkurenčne najnižšie ceny.

 • NÁHRADNÉ DIELY VYMENÍME

  Zahoďte starosti s výmenou náhradného dielu. Postaráme sa o ich výmenu za minimálny poplatok.

 • DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 30,- Eur

  Chcete dopravu Slovenskou poštou v rámci SR zadarmo? Nakúpte tovar v min. hodnote 30€. Pri dobierke poplatok 1,40€.

 • U NÁS SA NEČAKÁ - NÁHRADNÉ DIELY SKLADOM

  Vieme, ako pomaly ide čas s pokazeným mobilom. Väčšinu náhradných dielov máme skladom.