Pondelok – Sobota od 8.00 do 20.00h 0908 447 777

obchod@mobilko.sk

Prihlásenie

Registrácia

29. 11. 2016

Ak máte rozbitý displej na mobile, určite vás zaujíma cena výmeny displeja. Nestrácajte čas zisťovaním ceny v kamenných servisoch, u nás vám postačí iba zopár kliknutí. Jednoducho si nájdete cenu lcd displeja alebo cenu dotykového skla. Výmenu displeja si môžete realizovať svojpomocne, alebo ak neviete ako vymeniť displej na mobile, môžete si objednať servis na mobil. Oprava mobilov a oprava tabletov je pre nás rutinná záležitosť, výmena displeja na mobile alebo výmena dotykového skla na mobile prebehne rýchlo a na profesionálnej úrovni. Oprava rozbitého displeja nebude trvať dlhšie ako 1 deň.

Cenu opravy si môžete vyžiadať vyplnením tohto formulára: https://www.mobilko.sk/objednavka-servisu alebo si cenu vyhľadať podľa návodu nižšie.

Ako zistiť, aká bude cena opravy displeja na mobile? Ukážeme si to na modelovom príklade a zistíme, aká je cena displeja iPhone 5S.

1. krok: na hlavnej stránke www.mobilko.sk vo vyhľadávaní zadáme "displej iphone 5s" (vy zadáte značku a model vášho mobilu)

servis-mobilov-oprava-lcd-displej-dotykove-sklo

.

2. krok: našepkávač nám zobrazí produkty, ktoré tieto slová obsahujú. Zisťujeme cenu displeja na iphone 5S, preto klikneme na LCD displej + dotykové sklo Apple iPhone 5S / iPhone 5SE (z názvu vyplýva, že displej obsahuje už aj dotykové sklo a tiež, že je vhodný aj na iPhone 5SE)

prasknuty-displej-vymena-displeja-vymena-dotykoveho-skla

.

3. krok: otvorí sa okno s produktom, kde je potrebné vybrať, akú farbu mobilu alebo displeja potrebujete. Pokračujte kliknutím na text VYBERTE SI FARBU...

prasknuty-displej-vymena-displeja-vymena-dotykoveho-skla

.

4. krok: kliknutím na text názvu farby potvrdíme vyber. Pre tento prípad budeme hľadať biely displej iPhone 5S, preto klikneme na text biela

lcd-displej-apple-iphone-5s-5se-6-plus

.

V novom okne už budete vidieť cenu displeja iPhone 5S bielej farby bez montáže, ktorá je aktuálne 42€.

Pod cenou nového displeja máte uvedenú aj cenu za montáž v prípade, že by ste chceli využiť náš servismobilov, ktorá je v tomto prípade 15€. Konečná cena vrátane montáže 42€ + 15€ = 57€

Ak máte záujem aj o montáž, je potrebné postupovať podľa týchto pokynov http://www.mobilko.sk/montaz-zakupenych-dielov

kolko-stoji-oprava-displeja-na-mobile

Stačili iba 4 jednoduché kroky a vy už viete, koľko stojí oprava displeja na mobile Apple iPhone 5S. Rovnakým postupom môžete zistiť aj cenu opravy vášho mobilu.

.

VYSKÚŠAJTE - UŠETRÍTE ČAS AJ PENIAZE!


V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností, problémov alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Radi Vám poradíme.

mobil: 0908 44 77 77
e-mail: obchod@mobilko.sk

Ak Vás zaujíma oprava mobilov našu prácu si môžete pozrieť na facebooku alebo youtube.

 • ZAKÚPENÉ DIELY U NÁS AJ NAMONTUJEME

  Nechajte si zakúpené súčiastky namontovať v našom profi servise za MINIMÁLNY POPLATOK.

 • KVALITNÝ TOVAR SO ZÁRUKOU 24 MESIACOV

  Ponúkame iba kvalitný a testovaný tovar s 2-ročnou zárukou. BEZPLATNÁ VÝMENA tovaru.

 • DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 30€

  Nakúpte tovar v min. hodnote 30e a dopravu v SR máte ZDARMA. (dobierka poplatok 1,40€)

 • U NÁS SA NEČAKÁ - NÁHRADNÉ DIELY SKLADOM

  Vieme, ako pomaly ide čas s pokazeným mobilom. Väčšinu súčiastok máme SKLADOM.